Zapraszamy do nowego sklepu – Upinacze.pl

Klamry, spinki, upinacze, ozdoby i akcesoria do firan i zasłon

Szukasz sposobu, by nadać swoim oknom piękny wygląd? Nie musisz zmieniać firanek lub zasłon! Klamry magnetyczne, klipsy i spinki do firan z naszej oferty pozwolą Ci w kilka chwil stworzyć oryginalną dekorację okna, która odmieni wnętrze Twojego mieszkania. Francuski design, dbałość o detale i niepowtarzalne wzory to cechy, które wyróżniają chwosty, sznury ozdobne i spinki do firan ze sklepu internetowego upinacze.pl.

Dzięki klipsom magnetycznym bez trudu upniesz zasłonę, nadając jej klasyczny kształt łuku i bez konieczności przesuwania zasłony po karniszu uzyskasz optymalną ilość światła słonecznego. Możesz również podpiąć firankę za pomocą spinek, tworząc fantazyjne fałdy i fale, które urozmaicą wygląd okna zarówno z zewnątrz jak i ze środka.

Sznur z klipsem magnetycznym Charmilles do firanek lub zasłon

 

 

Sznury dekoracyjne i chwosty pozwalają w tradycyjny i elegancki sposób związać zasłonę lub przywiązać ja do ozdobnej rozety. Idealnie sprawdzą się w klasycznym salonie, podkreślając jego styl. W naszej ofercie znajdziesz także sznurki z naturalnego włókna z ozdobami w bogatej gamie wzorów i kolorów. Wśród nich wybierzesz te ozdoby, które idealnie skomponują się z Twoją dekoracją okna. 

Polecamy również kółka z żabkami, agrafki i ślizgi do karniszy wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniających trwałość i wieloletnie użytkowanie. W ofercie kółka cichobieżne do karniszy, żabki do zasłon i agrafki do firan. 

upinacze, klamry dekoracyjne

zawieszka dekoracyjna na drzwi

Oryginalne zawieszki na drzwi urozmaicą wygląd każdego mieszkania. Wybierz designerskie girlandy z drewnianymi napisami, klasyczne pompony w stylu Deco lub zawieszki do kluczy z naturalnych włókien, podkreślające stylizacje vintage i retro.

Wśród naszych produktów znajdziesz również idealne pomysły na oryginalne prezenty na różne okazje. Podaruj bliskiej osobie dekoracje z naszej najnowszej kolekcji.

Zobacz także: