Biel i czerń – nowy trend w wystroju okien

Powrót do klasyki a może nowoczesny minimalizm? Klasyczne kolory znów zaczynają dominować. Do trendów dostosowują się również producenci karniszy. Kiedyś wykańczając dom w klasycznych barwach mogliśmy liczyć jedynie na szynowe karnisze PCV lub malowane drewniane. Linia karniszy białych i czarnych spełnia wymagania osób urządzających mieszkania w tych kolorach. Idealnie dopasowana do panujących trendów. Dostępna w najpopularniejszej grubości – 19mm. Wykonana z metalu w eleganckim połysku.

Wsporniki dla najbardziej wymagających

Producent zapewnia aż cztery rodzaje wsporników. Dzięki temu wyborowi karnisz bez problemu zamontujemy do ściany, sufitu a także do wnęki lub ścian prostopadłych. Dzięki nowatorskiej konstrukcji do sufitu zawiesimy też karnisz pojedynczy.

Rurki – stabilne 19 mm w dowolnej długości

Starannie wykonane rurki z połyskiem dostępne są praktycznie w każdym rozmiarze zaczynając od 140 cm. Nie ma najmniejszego problemu z montażem karniszy do bardzo szerokich okien. Dzięki łącznikom chowanym wewnątrz rurek nasz karnisz może osiągnąć nawet kilka metrów długości. Przy średnicy 19mm i grubej ściance rurki swobodnie utrzymują ciężkie dekoracje.

Zakończenia – wyzwanie dla kreatywnych

Siedem kształtów zakończeń pozwala na dopasowanie do większości pomieszczeń. Do tych bardziej ozdobnych należą forma, cydia, sigma i valeo. Zakończenia modulo, zaślepka i kulka spełnią oczekiwania lubiących minimalizm.

Wyróżnij się elegancją

Czysta biel lub czerń może doskonale podkreślić styl naszego mieszkania dodając mu elegancji. Jej dopełnieniem będzie dobranie do karniszy ładnych białych firanek i zasłonek najlepiej w biało-czarnych barwach.

 

Łukasz Zając

rena.pl

Zobacz także: